xxxxy

Je za námi hodně rušný první poločas dnešního utkání. Kdyby v něm Plzeň inkasovala tři branky, tak se ani nemohla divit. Nakonec však vede 2:1 a může být relativně spokojená.
V úvodu drželi míč jen domácí, jenže do brejku se dostali hosté a Acorán dorazil vyražený míč za záda Hrušky. O chvíli později běžel sám na bránu Tričkovski, jeho pokus na poslední chvíli zastavil Tomáš Hájek na brankové čáře.
První příležitost Plzně měl Marek Bakoš, jenž s ní sice neuspěl, ale následný volný přímý kop zahrál skvěle. Střelou o tyč srovnal na 1:1.
Šikovný Tričkovski měl poté na hlavě téměř jistý gól, ale Aleše Hrušku nedokázal překonat. A tak Plzeň zakombinovala na levé straně, Limberský našel Daniela Koláře, který se prosadil střelou z otočky.