dsdrer

Světová jednička dnes opět potvrdila své kvality a s domácí soupeřkou Jennifer Bradyovou neměla příliš mnoho práce!
Česká tenistka nedala v prvním setu své soupeřce příliš nadějí a byť musela čelit dvěma brejkbolům, tak situace s přehledem zvládla a po zisku třech podáních soupeřky získala úvodní sadu v poměru 6:1.
Druhý set byl ještě jednoznačnější než ten úvodní, a to už je co říct. Plíšková svou dominanci na kurtu z prvního setu převedla i do druhé části duelu a parádní hrou ji získala velmi hladce 6:0.
Česká tenistka tak po setech 6:1 a 6:0 postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s vítězkou duelu mezi Coco Vandewegheovou a Lucií Šafářovou.