sdsdsww

Lvíčata dnešním utkáním otevřela své cesty do finálového turnaje v Itálii. Soupeřem českých mladíků v Jablonci bylo Bělorusko!
V 8 minutě se dokázal prosadit Václav Černý, jehož brankou se čeští hráči utěšovali zřejmě po celou dobu utkání. I přes nějaké nastřelení brankové konstrukce nedokázali další branku vsítit a přišlo to nejvíce nechtěné. V nastavení druhé půle, po rohovém kopu, kdy už dokonce šel do pokutového území soupeře i brankář, Bělorusové dokázali vyrovnat. Šibun se opřel do odraženého míče a překonal vše, co mu stálo v cestě. Bělorusko si tedy celkem nečekaně z jablonecké Střelnice odváží bod za remízu 1:1.