husba zdroj videa: isport.cz

Je rozhodnuto, sešívaní přidávají druhou branku! Hosté už hráli vabank, a tak se mohli domácí směle vydat do přečíslení tří na jednoho. Balon vedl JOSEF HUŠBAUER, který velmi dlouho váhal, jak situaci vyřeší a nakonec propálil Dúbravku střelou po zemi na bližší tyč.

V Edenu slaví domácí! Fotbalisté Slavii porazili Spartu 1:0 a po 7. kole se drží nejblíže vedoucí Plzni, na kterou ztrácejí tři body, naopak Sparta ztrácí Západočeši ale mají dohrávku se Zlínem k dobru. Rozhodnutí přinesl kapitán červenobílých Milan Škoda v 71. minutě, v 90. minutě zvýšil Josef Hušbauer – to už hráli hosté bez vyloučeného Costy.