dsfrre

Barcelona včera opět potvrdila svoji dominanci a s SD Eibar si poradila 6:1. Po penaltě Lionela Messiho a gólu Paulinha z prvního poločasu přidala v tom druhém hned 4 další! Nejdříve se po skvělé kombinaci, založené právě Paulinhem, prosadil Denis Suárez. Hosté pak snížili, po centru Davida Juncy skóroval Sergi Enrich, jenže pak už byli u slova jen domácí. Hned dvě minuty na to skóroval Lionel Messi, který přidal další gól tři minuty na to po skvělé přihrávce Paulinha a zkompletoval tak hattrick! Ani to mu však nestačilo a Argentinec se prosadil ještě v 87. minutě. Celkově tak Lionel Messi vsítil 4 góly.
Pro Messiho to byl zároveň 300. gól v kariéře na Nou Camp.