dstrtr

Češi dnes slaví zaslouženou výhru. Po většinu zápasu měli naši reprezentanti více ze hry, přičemž si dokázali vytvořit opravdu hodně velkých šancí. První branku zápasu vstřelil Jan Kopic, který otevřel skóre ve 35. minutě. Do půle Češi ještě mohli navýšit vedení, nicméně druhou branku už jsme v úvodní pětačtyřiceti minutovce neviděli.
Záhy po zahájení druhého poločasu měli naši hráči další možnost, avšak místo toho byl v 54. minutě nařízen vymyšlený pokutový kop, který následně proměnil Afran ismajilov. Na chvíli se pak Češi nemohli dostat do herního tempa, ale několik dalších šancí vyústilo v branku Antonína Baráka, jenž v 66. minutě rozhodl o vítězství Česka.