dsrerer

Hokejisté Vegas Golden Knights vyhráli v noci svůj historicky první zápas v NHL, když Dallas Stars dokázali porazit 2:1. Dallas měl po většinu zápasu více ze hry a vícekrát také vystřelil na bránu, ale Vegas skvělými zákroky držel Fleury. Domácí sice od druhé třetiny vedli, ale doplatili na to, že nevyužili své šance. Ve třetí třetině totiž nejprve James Neal srovnal a pak se stal hrdinou, když svým druhým gólem zařídil vítězství Vegas.
Skvělou noc má za sebou i Ondřej Palát, jenž si v utkání Tampy Bay proti Floridě připsal dvě branky a pomohl k výhře 5:3! Po zápase byl pak oceněn jako třetí hvězda zápasu.