VIDEO: Panama si zahraje poprvé MS ve fotbale! V závěrečném utkání kvalifikace tomu pomáhali snad všichni! Jak sudí tak podavač balónu! | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Panama si zahraje poprvé MS ve fotbale! V závěrečném utkání kvalifikace tomu pomáhali snad všichni! Jak sudí tak podavač balónu!

rererere

 
Neskutečný zápas zažili fanoušci v Panamě proti Kostarice (2:1)! Po infarktovém závěru páté fáze kvalifikace severní a střední Ameriky na Mistrovství světa, se do Ruska podívají poprvé v historii i domácí fotbalisté!
Mrkněte ovšem co tomu mimo jiné předcházelo!

Domácí se dočkali vyrovnávací branky, tedy spíše daru od sudího, který ji chybně uznal!
Míč totiž ve skutečnosti ani nepřešel brankovou čáru! Po rohovém kopu vznikl ve vápně hostů zmatek a v pádu se snažil dostat míč do sítě Blas Perez. Tomu ale jasnou gólovku sebral jeden z obránců Costa Ricy, který míč dokázal na brankové čáře kopnout nejdříve zpět do Peréze, od kterého se míč odrazil do zámezí! Sudí ale chybně viděl míč za čárou a uznal tak nevstřelenou branku domácím!
Postupové dílo pak dokonal až dvě minuty před koncem Roman Torres, jenž po rychlém brejku vstřelil regulérní branku na 2:1!
S pomocnou nohou dále přispěchal i domácí podavač míčů. (video)
Na obrovskou radost domácích komentátorů se pak můžete podívat níže!
Kostarika však po zápase nemusí smutnit, jelikož se na světový šampionát probojovala také.Postupová branka:


Radost v kabině komentátorů: