ewewe

Nová sezona zámořské NHL se rozjela naplno, ale až dnes dostala pro českého fanouška větší grády. Premiéru v dresu Calgary totiž zažil pětačtyřicetiletý Jaromír Jágr, jenž se poprvé v kariéře dohodl na angažmá v Kanadě a po několika trénincích naskočil do prvního zápasu.
Hokejisté Calgary zápas zvládli v prodloužení a zvítězili 4:3. Jaromír strávil na ledě necelých 14. minut a zaznamenal 1. minusový bod. Šanci dostával i při přesilových hrách, kde odehrál přes dvě minuty.
V dresu Calgary se však gólem a asistencí blýskl český útočník Michael Frolík.
Velmi vydařené utkání pak zažil Pavel Zacha jenž dvěma góly pomohl New Jersey Devils k výhře nad Torontem 6:3! Po zápase byl vyhlášen první hvězdou utkání!