see

Neuvěřitelný zápas mezi Sevillou a Liverpoolem končí remízou 3:3. Koho by to napadlo, když se odcházelo do šaten za stavu 3:0 pro hosty.

První poločas totiž Liverpoolu skvěle vyšel a po gólech Firmino, Maného a znovu Firmina směřoval za jasným vítězstvím. Jenže ve druhé půli se začaly dít věci… Sevilla postupně přehrávala Liverpool víc a víc. Jiskřičku naděje vykřesal v 51. minutě Ben Yedder, když snížil na 1:3. Pak byl ten samý hráč faulován na penaltu, kterou taky sám posléze proměnil. A vyvrcholení přišlo v nastaveném čase. Z rohového kopu se prosadil střídající Pizarro a Stadio Ramóna Sáncheze Pizjuána propukl v obrovský jásot domácích fanoušků.