dsdwew

Dnes se v rámci 5. hracího kola milionářské Ligy mistrů představuje před vlastními fanoušky v rámci bojů ve skupině C ázerbajdžánský FK Karabach, na jehož hřiště zavítala slavná londýnská Chelsea FC, která po první půli již vede 2:0!
První půli dosti ovlivnila situace z 19. minuty, kdy Sadygov ve sporné situaci stáhl k zemi Williana, uviděl červenou kartu a následnou penaltu bezpečně proměnil Eden Hazard. Chelsea poté na hřišti jasně dominovala a druhou branku přidala osm minut před poločasem, když Hazard skvěle narazil patou Willianovi, ten se octl sám před brankou a bez potíží si poradil.