ešščěš

Dnes jsme mohli sledovat semifinále mistrovství světa klubů mezi týmem Al Jazira ze Spojených arabských emirátů a španělským Realem Madrid.
Sledovali jsme rozhodně zajímavé utkání, ve kterém měl Real po celý zápas drtivou převahu. Jenže od 41. minuty prohrával 0:1, když se po rychlém protiútoku prosadil Romarinho. Domácí pak v úvodu druhého poločasu přidali dokonce druhý gól, ten ale nebyl nakonec po kontrole u videa hodně přísně uznaný a jen o malou chvíli později srovnal na 1:1 Cristiano Ronaldo. Pohádkový návrat po zranění pak prožil Gareth Bale, který necelou minutu po příchodu na trávník dokonal obrat.