Máme za sebou nejslavnější derby španělského fotbalu mezi Realem Madrid a Barcelonou. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec jasně vyhráli Barcelonští v poměru 3:0. Domácí byli lepší v prvním poločase, jenže gól nedali a po změně stran je za to Barcelona potrestala. V 54. minutě se po rychlém brejku prosadil Luis Suárez a za deset minut po úmyslné ruce Carvajala a červené kartě zvýšil na 2:0 z penalty Lionel Messi. Ve zbytku zápasu si pak hosté své vedení bez problémů pohlídali a v nastavení pak dokonce na 3:0 zvýšil střídající Aleix Vidal.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }