Program ZOH 2018 (Pchjongčchang) | SportOne.cz
SportOne.cz

Program ZOH 2018 (Pchjongčchang)

605077-logo-pyeongchang-oly

Zimní olympijské hry 2018, oficiálně XXIII. zimní olympijské hry (korejsky 평창 동계 올림픽), se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu. Slavnostní zahájení proběhne v pátek 9. února 2018, ukončení se pak uskuteční 25. února 2018.

V Jižní Koreji se uskuteční olympiáda již podruhé. První olympijské hry v této zemi proběhly v roce 1988 v hlavním městě Soulu.

Město Pchjongčchang tak bude třetí či čtvrté asijské město, které hostilo Zimní olympijské hry. První město bylo Sapporo v Japonsku v 1972 a druhé bylo Nagano také v Japonsku v 1998. Soči, kde se konaly Zimní olympijské hry 2014, může být dle různých výkladů počítáno jak do Evropy, tak do Asie

8. ÚNORA
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: večerní program
23:35 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod střední můstek: kvalifikace – muži

9. ÚNORA
Zahajovací ceremoniál
11:00 Zahajovací ceremoniál
Akrobatické lyžování
01:00 Jízda v boulích: kvalifikace – ženy
02:45 Jízda v boulích: kvalifikace – muži
Curling
04:35 Turnaj smíšených dvojic: odpolední program
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Krátký program sportovních dvojic
02:00 Soutěž týmů: Krátký program mužů

10. ÚNORA
Běh na lyžích
07:15 Skiatlon ženy: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:15 Sprint 7,5 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: večerní program
Rychlobruslení
11:00 3000 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
10:10 Individuální závod mužů, jízdy 1 a 2: 1. a 2. jízdy – muži
Short track
10:00 1500 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 Štafeta 3000 m: kvalifikace – ženy
10:00 500 m: kvalifikace – ženy
Skoky na lyžích
12:35 Individuální závod střední můstek: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: kvalifikace – muži

11. ÚNORA
Akrobatické lyžování
10:30 Jízda v boulích: 1. kolo – ženy
12:00 Jízda v boulích: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Sjezd: finále – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:15 Skiatlon: finále – muži – Medailový závod
Biatlon
11:15 Sprint 10 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: Tie-break
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Krátký program tanečních párů
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy sportovních dvojic – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Krátký program žen
Rychlobruslení
07:00 5000 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
16:50 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: finále – muži – Medailový závod
04:30 Slopestyle: kvalifikace – ženy

 

12. ÚNORA
Akrobatické lyžování
10:30 Jízda v boulích: 1. kolo – muži
12:00 Jízda v boulích: 2. kolo – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Obří slalom: 1. kolo – ženy
04:45 Obří slalom: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Biatlon
10:10 Stíhací závod 10 km: finále – ženy – Medailový závod
12:00 Stíhací závod 12,5 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: 1. semifinále
11:05 Turnaj smíšených dvojic: 2. semifinále
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy žen – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy mužů – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy – Medailový závod
Rychlobruslení
12:30 1500 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
10:50 Individuální závod: 1. a 2. jízdy – ženy
Skoky na lyžích
12:50 Individuální závod střední můstek ženy: finále – ženy – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: finále – ženy – Medailový závod
04:30 U rampa: kvalifikace – ženy

13. ÚNORA
Alpské lyžování
02:30 Superkombinace: 1. kolo – sjezd – muži
06:00 Superkombinace: 2. kolo – slalom – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
08:30 Sprint: kvalifikace – muži
08:30 Sprint: kvalifikace – ženy
11:00 Sprint: finále – muži – Medailový závod
11:00 Sprint: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: o bronz – Medailový závod
11:05 Turnaj smíšených dvojic: finále – Medailový závod
Rychlobruslení
11:00 1500 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
17:30 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Short track
10:00 1000 m: kvalifikace – muži
10:00 500 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 Štafeta 5000 m: kvalifikace – muži
Snowboarding
01:00 U rampa: finále – ženy – Medailový závod
04:00 U rampa: kvalifikace – muži

14. ÚNORA
Alpské lyžování
01:15 Slalom: 1. kolo – ženy
04:45 Slalom: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:05 Vytrvalostní závod 15 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Sportovní dvojice: Krátký program
Lední hokej
13:10 Slovensko – Rusko (Kangnung)
13:10 USA – Slovinsko (Kwantong)
Rychlobruslení
10:00 1000 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
11:20 Dvojice: 1. a 2. jízdy – muži – Medailový závod
Severská kombinace
06:00 Individuální závod – skoky, střední můstek: závod – muži
08:45 Individuální závod – běh na lyžích, 10 km: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:30 U rampa: finále – muži – Medailový závod

15. ÚNORA
Akrobatické lyžování
11:00 Akrobatické skoky: kvalifikace – ženy
Alpské lyžování
02:00 Superobří slalom: finále – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:30 10 km: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:00 Vytrvalostní závod 20 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Sportovní dvojice: Volné jízdy – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Finsko – Německo (Kangnung)
08:40 Norsko – Švédsko (Kangnung)
13:10 Česko – Jižní Korea (Kangnung)
13:10 Švýcarsko – Kanada (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 10000 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
12:30 Týmová štafeta: finále – Medailový závod
Skeleton
01:00 Individuální závod mužů, jízdy 1 a 2: 1. a 2. jízdy – muži
Snowboarding
02:00 Snowboardcross: rozjížďka – muži
04:30 Snowboardcross: finále – muži – Medailový závod

16. ÚNORA
Akrobatické lyžování
11:00 Akrobatické skoky: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
06:00 15 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Krátký program – muži
Lední hokej
04:10 USA – Slovensko (Kangnung)
08:40 Rusko – Slovinsko (Kangnung)
13:10 Finsko – Norsko (Kangnung)
13:10 Švédsko – Německo (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 5000 m: finále – ženy – Medailový závod
Skeleton
00:30 Individuální závod mužů, jízdy 3 a 4: Třetí a čtvrté jízdy – Medailový závod
00:30 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
11:20 Individuální závod: 1. a 2. jízdy – ženy
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod velký můstek: kvalifikace – muži
Snowboarding
01:00 Snowboardcross: rozjížďka – ženy
03:15 Snowboardcross: finále – ženy – Medailový závod

17. ÚNORA

Akrobatické lyžování
01:00 Slopestyle: kvalifikace – ženy
04:00 Slopestyle: finále – ženy – Medailový závod
11:00 Akrobatické skoky: kvalifikace – muži
Alpské lyžování
02:00 Superobří slalom: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
09:30 Štafeta 4 × 5 km: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:15 Závod s hromadným startem 12,5 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Volné jízdy – muži – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Kanada – Česko (Kangnung)
08:40 Jižní Korea – Švýcarsko (Kangnung)
13:10 Rusko – USA (Kangnung)
13:10 Slovinsko – Slovensko (Kwantong)
Short track
10:00 1000 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 1500 m: finále – ženy – Medailový závod
Skeleton
11:20 Individuální závod žen, jízdy 3 a 4: Třetí a čtvrté jízdy – Medailový závod
11:20 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod velký můstek: finále – muži – Medailový závod

18. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:00 Slopestyle: kvalifikace – muži
04:15 Slopestyle: finále – muži – Medailový závod
11:00 Akrobatické skoky: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Obří slalom: 1. kolo – muži
04:45 Obří slalom: 2. kolo – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:15 Štafeta 4 × 10 km: finále – muži – Medailový závod
Biatlon
11:15 Závod s hromadným startem 15 km: finále – muži – Medailový závod
Boby
11:05 Dvojbob: 1. a 2. jízdy – muži
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Lední hokej
04:10 Německo – Norsko (Kangnung)
08:40 Česko – Švýcarsko (Kangnung)
13:10 Kanada – Jižní Korea (Kangnung)
13:10 Švédsko – Finsko (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: kvalifikace – muži
11:00 500 m: finále – ženy – Medailový závod

19. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:00 U rampa: kvalifikace – ženy
Boby
11:05 Dvojbob: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Taneční páry: Krátký program
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: kvalifikace – ženy
11:00 500 m: finále – muži – Medailový závod
Skoky na lyžích
12:30 Týmový závod velký můstek: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: kvalifikace – ženy

20. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:30 U rampa: finále – ženy – Medailový závod
04:00 U rampa: kvalifikace – muži
Biatlon
11:15 Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km: finále – Medailový závod
Boby
11:50 Dvojbob: rozjížďka
11:50 Dvojbob: 1. a 2. jízdy – ženy
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Taneční páry: Volné jízdy – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Kvalifikace o play off (Kangnung)
08:40 Kvalifikace o play off (Kangnung)
13:10 Kvalifikace o play off (Kangnung)
13:10 Kvalifikace o play off (Kwantong)
Severská kombinace
10:00 Individuální závod – skoky, velký můstek: závod – muži
12:45 Individuální závod – běh na lyžích, 10 km: finále – muži – Medailový závod
Short track
10:00 Štafeta 3000 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 500 m: kvalifikace – muži
10:00 1000 m: kvalifikace – ženy



21. ÚNORA

Akrobatické lyžování
02:30 Skikros: kvalifikace – muži
04:15 Skikros: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Sjezd: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
08:00 Týmový sprint: finále – muži – Medailový závod
10:00 Týmový sprint: finále – ženy – Medailový závod
Boby
11:40 Dvojbob: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Krátký program – ženy
Lední hokej
04:10 Čtvrtfinále (Kangnung)
08:40 Čtvrtfinále (Kangnung)
13:10 Čtvrtfinále (Kangnung)
13:10 Čtvrtfinále (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: finále – ženy – Medailový závod
11:00 Závod družstev: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: kvalifikace – muži

22. ÚNORA
Akrobatické lyžování
02:30 U rampa: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Slalom: 1. kolo – muži
04:45 Slalom: 2. kolo – muži – Medailový závod
Biatlon
18:15 Štafeta 4 × 6 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: tie-break – ženy
00:05 Turnaj mužů: tie-break – muži
11:05 Turnaj mužů: semifinále – muži
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Volné jízdy – ženy – Medailový závod
Severská kombinace
07:30 Týmový závod – skoky, velký můstek: závod – muži
10:20 Týmový závod – běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km: finále – muži – Medailový závod
Short track
10:00 Štafeta 5000 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 1000 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 500 m: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
03:00 Paralelní obří slalom: kvalifikace – muži
03:00 Paralelní obří slalom: kvalifikace – ženy

23. ÚNORA
Akrobatické lyžování
02:30 Skikros: rozjížďka – ženy
04:15 Skikros: finále – ženy – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Superkombinace: 1. kolo – sjezd – ženy
05:30 Superkombinace: 2. kolo – slalom – ženy – Medailový závod
Biatlon
20:15 Štafeta 4 × 7,5 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
06:35 Turnaj mužů: o bronz – muži – Medailový závod
11:05 Turnaj žen: semifinále – ženy
Lední hokej
08:40 Semifinále (Kangnung)
13:10 Semifinále (Kangnung)
Rychlobruslení
10:00 1000 m: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: finále – ženy – Medailový závod

24. ÚNORA
Alpské lyžování
02:00 Týmová soutěž: finále – Medailový závod
Běh na lyžích
05:00 50 km: finále – muži – Medailový závod
Boby
00:30 Čtyřbob: 1. a 2. jízdy – muži
Curling
06:35 Turnaj mužů: finále – muži – Medailový závod
11:05 Turnaj žen: o bronz – ženy – Medailový závod
Lední hokej
13:10 Utkání o bronz (Kangnung) – Medailový závod
Rychlobruslení
11:00 Závod s hromadným startem: finále – muži – Medailový závod
11:00 Závod s hromadným startem: finále – ženy – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Big Air: finále – muži – Medailový závod
03:00 Paralelní obří slalom: finále – muži – Medailový závod
03:00 Paralelní obří slalom: finále – ženy – Medailový závod

25. ÚNORA

Běh na lyžích
06:15 30 km: finále – ženy – Medailový závod
Boby
00:30 Čtyřbob: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: finále – ženy – Medailový závod
Krasobruslení
01:30 Gala exhibice: závod
Lední hokej
05:10 Finále (Kangnung) – Medailový závod
Závěrečný ceremoniál
11:00 Závěrečný ceremoniál