ded

Plzeň má za sebou první jarní duel, v němž dokázala uhrát na hřišti Partizanu Bělehrad remízu 1:1. S výsledkem budou Západočeši zřejmě spokojení, protože se v utkání dlouho trápili, osmdesát minut čekali na vůbec první střelu na branku soupeře a po gólu Leandreho Tawamby navíc od 58. minuty prohrávali. Nakonec se ale právě z oné první střely dokázal prosadit Radim Řezník, který tak Viktorii vystřelil pro odvetu poměrně nadějný výsledek. V závěru ještě obdržel červenou kartu po druhé žluté stoper Mitrović, Plzeň už ale nedokázala krátkou přesilovku přetavit v další branku.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }