davii

Český hokejový útočník  Bostonu Bruins David Pastrňák, vstřelil v NHL svůj první hattrick. Během sedmi a půl minuty třetí třetiny výrazně pomohl otočit zápas proti Carolině z 1:4 na 6:4.

Deset minut před koncem prohrávali Medvědi na ledě Caroliny 1:4, David Pastrňák sice měl na kontě krásnou přihrávku zpoza branky u prvního gólu zápasu, ale také potrestané vyloučení a hrubou chybu u čtvrtého gólu Hurricanes, přesto byl nakonec hlavním hrdinou večera. „Byl to bláznivý zápas, prohrávali jsme a neměli moc energie. Pak se podařilo snížit, to nás nakoplo,“ řekl David Pastrňák po zápase a vítězství 6:4.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }