Další propadák Realu Madrid. Padl i doma se San Sebastiánem, Barcelona vyhrála a vede už o pět bodů – SportOne.cz

Další propadák Realu Madrid. Padl i doma se San Sebastiánem, Barcelona vyhrála a vede už o pět bodů Trápení Realu Madrid v lize nebere konce. Poté, co ve čtvrtek ztratili Blancos body po remíze ve Villarrealu nedokázali doma zdolat další celek ze sestupového pásma. S patnáctým týmem tabulky Realem Sociedad prohráli 0:2, když náskok soupeře dotahovali už od 3. minuty, kdy se trefil Willian José z penalty. Druhý úder pak Solariho tým dostal sedm minut před koncem po hlavičce Parda. Barcelona dokázala vyhrát na půdě Getafe 2:1 a v čele tabulky už má náskok pěti bodů na druhé Atlético.